| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Kombinator pomp wielomodowych |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$59-US$118 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Kombinator pompy wielowarunkowej łączy moc 4 wielowarunkowych laserów w celu uzyskania wysokiej mocy wyjściowej z włókien przesyłanych.Włókno wyjściowe może przesyłać włókno energetyczne jako syntezy energii, może to być również włókno bez rdzenia lub włókno podwójnie pokryte LMA, które ludzie mogą splice z dopingowanym dopingem LMA podwójnie pokryte włókno.
Kombinatory pomp wielowarunkowych firmy Gezhi Photonics oferują wydajny transfer mocy do zastosowań o dużej mocy, takich jak przetwarzanie bezpośrednich diod i kaskadowanie pomp z maksymalnym zachowaniem jasnościKombinatory multimodowe mogą być zaprojektowane tak, aby spełniały szeroki zakres konfiguracji obsługi mocy, liczby włókien wejściowych i adaptacji do różnych typów włókien.
Możemy wyprodukować pompę Nx1 w tym 2x1, 3x1, 4x1, 7x1, 19x1, 37x1 pompy i tak dalej.z zasilaczem na port multimodu 10W, 25W, 50W, 100W (200W lub wyższe mogą być dostosowane).
| Parametry | Wartości |
|---|---|
| Długości fali pracy pompy | 800-1000 nm |
| Liczba wejść multimodowych | 2, 3, 4, 7 lub na zamówienie |
| Liczba portów wyjściowych | 1 |
| Strata zwrotu - pompy | 35 dB. |
| Temperatura pracy | 0~75°C |
| Temperatura przechowywania | -40~85°C |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Kombinator pomp wielomodowych |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$59-US$118 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Kombinator pompy wielowarunkowej łączy moc 4 wielowarunkowych laserów w celu uzyskania wysokiej mocy wyjściowej z włókien przesyłanych.Włókno wyjściowe może przesyłać włókno energetyczne jako syntezy energii, może to być również włókno bez rdzenia lub włókno podwójnie pokryte LMA, które ludzie mogą splice z dopingowanym dopingem LMA podwójnie pokryte włókno.
Kombinatory pomp wielowarunkowych firmy Gezhi Photonics oferują wydajny transfer mocy do zastosowań o dużej mocy, takich jak przetwarzanie bezpośrednich diod i kaskadowanie pomp z maksymalnym zachowaniem jasnościKombinatory multimodowe mogą być zaprojektowane tak, aby spełniały szeroki zakres konfiguracji obsługi mocy, liczby włókien wejściowych i adaptacji do różnych typów włókien.
Możemy wyprodukować pompę Nx1 w tym 2x1, 3x1, 4x1, 7x1, 19x1, 37x1 pompy i tak dalej.z zasilaczem na port multimodu 10W, 25W, 50W, 100W (200W lub wyższe mogą być dostosowane).
| Parametry | Wartości |
|---|---|
| Długości fali pracy pompy | 800-1000 nm |
| Liczba wejść multimodowych | 2, 3, 4, 7 lub na zamówienie |
| Liczba portów wyjściowych | 1 |
| Strata zwrotu - pompy | 35 dB. |
| Temperatura pracy | 0~75°C |
| Temperatura przechowywania | -40~85°C |