| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Rozdzielacz PLC kasetowy 1x8 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$59-US$118 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Rozdzielacz 1x8 LGX Cassette PLC posiada kompaktową konstrukcję, która zapewnia oszczędności kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu niskiej wydajności PDL i niskiej wydajności utraty wstawienia.Urządzenie to skutecznie rozdziela fale światła i służy jako kluczowy pasywny element łączy światłowodowych.
Technologia PLC dystrybuuje energię optyczną przekazywaną przez jedno włókno do wielu włókien w z góry określonych proporcjach lub łączy energię optyczną z wielu włókien w jedno włókno.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość fali roboczej | 1260 ~ 1650 nm |
| Rodzaj | 1x8 |
| Wielkość | 130 × 100 × 25 mm |
| Rodzaj włókna | G657A1 (straty włókien większe niż 0,2 dB w okrągłym pasie o średnicy 20 mm) |
| Rodzaj złącza | SC/APC |
| Długość | 0.38 M |
| Utrata wstawienia | < 10,8 dB |
| Strata zwrotu | > 50 dB |
| Utrata jednolitości | < 0,8 dB |
| PDL | 00,2 dB |
| Dyrektywa | > 55 dB |
| Temperatura pracy | -40°C do +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Konfiguracja portu | 02. Typ mieszkania | 03Średnica kabla włóknistego | 04 i 05. Typ złącza wejściowo-wyjściowego | 06Długość wejścia/wyjścia włókna (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1x2 1x4 - Nie. 1 × 64 2x2 - Nie. 2x64 |
ST: Rodzaj stali ABS LGX RM: Rackmount |
00,25 mm 00,9 mm 20,0 mm 30,0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0.5 1 1.5 2 |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Rozdzielacz PLC kasetowy 1x8 |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$59-US$118 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
Rozdzielacz 1x8 LGX Cassette PLC posiada kompaktową konstrukcję, która zapewnia oszczędności kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu niskiej wydajności PDL i niskiej wydajności utraty wstawienia.Urządzenie to skutecznie rozdziela fale światła i służy jako kluczowy pasywny element łączy światłowodowych.
Technologia PLC dystrybuuje energię optyczną przekazywaną przez jedno włókno do wielu włókien w z góry określonych proporcjach lub łączy energię optyczną z wielu włókien w jedno włókno.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość fali roboczej | 1260 ~ 1650 nm |
| Rodzaj | 1x8 |
| Wielkość | 130 × 100 × 25 mm |
| Rodzaj włókna | G657A1 (straty włókien większe niż 0,2 dB w okrągłym pasie o średnicy 20 mm) |
| Rodzaj złącza | SC/APC |
| Długość | 0.38 M |
| Utrata wstawienia | < 10,8 dB |
| Strata zwrotu | > 50 dB |
| Utrata jednolitości | < 0,8 dB |
| PDL | 00,2 dB |
| Dyrektywa | > 55 dB |
| Temperatura pracy | -40°C do +85°C |
| Temperatura przechowywania | -40°C do +85°C |
GZ-PLC-M*N(01)-0203-04-05-06
| 01. Konfiguracja portu | 02. Typ mieszkania | 03Średnica kabla włóknistego | 04 i 05. Typ złącza wejściowo-wyjściowego | 06Długość wejścia/wyjścia włókna (m) |
|---|---|---|---|---|
| 1x2 1x4 - Nie. 1 × 64 2x2 - Nie. 2x64 |
ST: Rodzaj stali ABS LGX RM: Rackmount |
00,25 mm 00,9 mm 20,0 mm 30,0 mm |
SA: SC/APC SU: SC/UPC LA: LC/APC LU: LC/UPC FA: FC/APC FU: FC/UPC STA: ST/APC STU: ST/UPC |
0.5 1 1.5 2 |