| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Złącze FBT z włókna stalowego typu SM |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$59-US$118 |
Rozdzielacz światłowodowy FBT Singlemode GEZHI Photonics 1X2 2X2 oferuje bardzo niskie straty wtrąceniowe, niską zależność od polaryzacji i doskonałą stabilność środowiskową. Dostępne są dokładne współczynniki podziału od 50/50 do 1/99 oraz światłowody 250um gołe, 3mm i 900um w luźnej tubie, z bardzo ścisłą jednorodnością. Standardowe rozdzielacze światłowodowe Singlemode i komponenty rozdzielaczy szerokopasmowych znajdują szerokie zastosowanie w podziale mocy i funkcjach monitorowania we wszystkich rodzajach komunikacji optycznej.
| Klasa | Klasa P | Klasa A |
|---|---|---|
| Współczynnik podziału (%) | 50/50 | 50/50 |
| Straty dodatkowe (typowe) (dB) | 0.07 | 0.1 |
| Maksymalne straty wtrąceniowe (dB) | 3.4 | 3.5 |
| Czułość na polaryzację (dB) | 0.15 | 0.2 |
| Długość fali roboczej (nm) | 1310, 1480, 1550 lub niestandardowa długość fali | |
| Klasa | Klasa P | Klasa A |
|---|---|---|
| Współczynnik podziału (%) | 50/50 | 50/50 |
| Straty dodatkowe (typowe) (dB) | 0.07 | 0.1 |
| Maksymalne straty wtrąceniowe (dB) | 3.4 | 3.6 |
| Czułość na polaryzację (dB) | 0.15 | 0.2 |
| Długość fali roboczej (nm) | 1310±40, 1550±40 lub niestandardowa długość fali | |
Współczynnik podziału: 1~50%
Directivity: ≥55 dB
Temperatura pracy: -20°C do +80°C
Temperatura przechowywania: -40°C do +85°C
Typ światłowodu: SMF-28
Długość pigtaila światłowodowego: 1m
Konfiguracja portów: 1×2 lub 2×2
| Współczynnik podziału | Straty wtrąceniowe | Poziom jakości | Klasa P | Klasa A |
|---|---|---|---|---|
| 40/60 | 4.4/2.5 | 4.6/2.8 | ||
| 30/70 | 5.6/1.8 | 6.0/2.0 | ||
| 20/80 | 7.4/1.1 | 7.7/1.3 | ||
| 10/90 | 10.8/0.6 | 11.6/0.8 | ||
| 5/95 | 14.2/0.4 | 14.6/0.5 | ||
| 2/98 | 18.5/0.2 | 19.0/0.3 | ||
| 1/99 | 21.0/0.2 | 21.5/0.3 |
| Opakowanie | Wymiary |
|---|---|
| Opakowanie D | 3mm x 45mm stalowa rurka |
| Opakowanie E | 3mm x 54mm stalowa rurka |
| Opakowanie F | 3mm x 60mm stalowa rurka |
| Opakowanie G | Kasetka ABS 10mm x 20mm x 90mm |
| Opakowanie H | Kasetka ABS 10mm x 80mm x 100mm |
| Opakowanie I | Kasetka ABS 18mm x 80mm x 120mm |
| Opakowanie J | Kasetka ABS 18mm x 115mm x 140mm |
| Opakowanie | Typ światłowodu |
|---|---|
| Opakowanie D, E | 250um goły światłowód |
| Opakowanie F | 250um goły światłowód lub 900um luźna tuba |
| Opakowanie G, H, I, J | Kabel 2mm, 3mm lub 900um luźna tuba |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Złącze FBT z włókna stalowego typu SM |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$59-US$118 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
Rozdzielacz światłowodowy FBT Singlemode GEZHI Photonics 1X2 2X2 oferuje bardzo niskie straty wtrąceniowe, niską zależność od polaryzacji i doskonałą stabilność środowiskową. Dostępne są dokładne współczynniki podziału od 50/50 do 1/99 oraz światłowody 250um gołe, 3mm i 900um w luźnej tubie, z bardzo ścisłą jednorodnością. Standardowe rozdzielacze światłowodowe Singlemode i komponenty rozdzielaczy szerokopasmowych znajdują szerokie zastosowanie w podziale mocy i funkcjach monitorowania we wszystkich rodzajach komunikacji optycznej.
| Klasa | Klasa P | Klasa A |
|---|---|---|
| Współczynnik podziału (%) | 50/50 | 50/50 |
| Straty dodatkowe (typowe) (dB) | 0.07 | 0.1 |
| Maksymalne straty wtrąceniowe (dB) | 3.4 | 3.5 |
| Czułość na polaryzację (dB) | 0.15 | 0.2 |
| Długość fali roboczej (nm) | 1310, 1480, 1550 lub niestandardowa długość fali | |
| Klasa | Klasa P | Klasa A |
|---|---|---|
| Współczynnik podziału (%) | 50/50 | 50/50 |
| Straty dodatkowe (typowe) (dB) | 0.07 | 0.1 |
| Maksymalne straty wtrąceniowe (dB) | 3.4 | 3.6 |
| Czułość na polaryzację (dB) | 0.15 | 0.2 |
| Długość fali roboczej (nm) | 1310±40, 1550±40 lub niestandardowa długość fali | |
Współczynnik podziału: 1~50%
Directivity: ≥55 dB
Temperatura pracy: -20°C do +80°C
Temperatura przechowywania: -40°C do +85°C
Typ światłowodu: SMF-28
Długość pigtaila światłowodowego: 1m
Konfiguracja portów: 1×2 lub 2×2
| Współczynnik podziału | Straty wtrąceniowe | Poziom jakości | Klasa P | Klasa A |
|---|---|---|---|---|
| 40/60 | 4.4/2.5 | 4.6/2.8 | ||
| 30/70 | 5.6/1.8 | 6.0/2.0 | ||
| 20/80 | 7.4/1.1 | 7.7/1.3 | ||
| 10/90 | 10.8/0.6 | 11.6/0.8 | ||
| 5/95 | 14.2/0.4 | 14.6/0.5 | ||
| 2/98 | 18.5/0.2 | 19.0/0.3 | ||
| 1/99 | 21.0/0.2 | 21.5/0.3 |
| Opakowanie | Wymiary |
|---|---|
| Opakowanie D | 3mm x 45mm stalowa rurka |
| Opakowanie E | 3mm x 54mm stalowa rurka |
| Opakowanie F | 3mm x 60mm stalowa rurka |
| Opakowanie G | Kasetka ABS 10mm x 20mm x 90mm |
| Opakowanie H | Kasetka ABS 10mm x 80mm x 100mm |
| Opakowanie I | Kasetka ABS 18mm x 80mm x 120mm |
| Opakowanie J | Kasetka ABS 18mm x 115mm x 140mm |
| Opakowanie | Typ światłowodu |
|---|---|
| Opakowanie D, E | 250um goły światłowód |
| Opakowanie F | 250um goły światłowód lub 900um luźna tuba |
| Opakowanie G, H, I, J | Kabel 2mm, 3mm lub 900um luźna tuba |