| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | UU$350-US$680 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40℃ do +85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃ do +85℃ |
| Typ złącza | LC, SC, FC, ST |
| Liczba kanałów | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Pobór mocy | ≤10W |
| Wilgotność względna | 5% do 95% |
| PDL | ≤0,2 dB |
| Dyspersja modów polaryzacji | ≤0,2 ps |
| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | UU$350-US$680 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40℃ do +85℃ |
| Temperatura pracy | -40℃ do +85℃ |
| Typ złącza | LC, SC, FC, ST |
| Liczba kanałów | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Pobór mocy | ≤10W |
| Wilgotność względna | 5% do 95% |
| PDL | ≤0,2 dB |
| Dyspersja modów polaryzacji | ≤0,2 ps |