| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | UU$350-US$680 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typy obudów | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Tłumienie wtrąceniowe | ≤7.0dB |
| Opcje liczby kanałów | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Temperatura pracy | -40℃ do +85℃ |
| Wilgotność względna | 5% do 95% |
| Odstęp między kanałami | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Dyspersja modów polaryzacji | ≤0.2ps |
| Pasmo długości fal | Pasmo C, Pasmo L |
| PDL (strata zależna od polaryzacji) | ≤0.2dB |
| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | UU$350-US$680 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Typy obudów | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Tłumienie wtrąceniowe | ≤7.0dB |
| Opcje liczby kanałów | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, 120, 144, 160, 192, 240, 288, 320, 336, 384, 432, 480, 576, 640, 768, 864, 960, 1040, 1152, 1280, 1536 |
| Temperatura pracy | -40℃ do +85℃ |
| Wilgotność względna | 5% do 95% |
| Odstęp między kanałami | 100GHz, 50GHz, 20GHz, 10GHz, 5GHz |
| Dyspersja modów polaryzacji | ≤0.2ps |
| Pasmo długości fal | Pasmo C, Pasmo L |
| PDL (strata zależna od polaryzacji) | ≤0.2dB |