| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US$58-US$118 |
| Nazwa produktu | DWDM Mux Demux |
| Temperatura przechowywania | -40°C~+85°C |
| Temperatura pracy | -40°C~+85°C |
| Strata powrotna | ≥50 dB |
| Dyspersja przesuwu polaryzacji | ≤0,2 ps |
| Izolacja | ≥30 dB |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Strata wtrąceniowa | ≤7,0 dB |
| Pobór mocy | ≤10 W |
| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US$58-US$118 |
| Nazwa produktu | DWDM Mux Demux |
| Temperatura przechowywania | -40°C~+85°C |
| Temperatura pracy | -40°C~+85°C |
| Strata powrotna | ≥50 dB |
| Dyspersja przesuwu polaryzacji | ≤0,2 ps |
| Izolacja | ≥30 dB |
| Wilgotność względna | 5%~95% |
| Strata wtrąceniowa | ≤7,0 dB |
| Pobór mocy | ≤10 W |