| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US$58-US$118 |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość fali | Pasmo C, Pasmo L |
| Wilgotność względna | 5% do 95% |
| Straty powrotne | ≥50dB |
| Liczba kanałów | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Niestandardowe |
| PDL | ≤0.2dB |
| Pobór mocy | ≤10W |
| Izolacja | ≥30dB |
| Typ obudowy | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Typ złącza | LC, SC, FC, ST |
| Dyspersja przesuwu polaryzacji | ≤0.2ps |
| Nazwa marki: | GEZHI |
| Numer modelu: | DWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | US$58-US$118 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Długość fali | Pasmo C, Pasmo L |
| Wilgotność względna | 5% do 95% |
| Straty powrotne | ≥50dB |
| Liczba kanałów | 4, 8, 16, 32, 40, 80, 96, Niestandardowe |
| PDL | ≤0.2dB |
| Pobór mocy | ≤10W |
| Izolacja | ≥30dB |
| Typ obudowy | 1U, 2U, 4U, 6U, 8U, 10U |
| Typ złącza | LC, SC, FC, ST |
| Dyspersja przesuwu polaryzacji | ≤0.2ps |