| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | CWDM-1x8-D-1U |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$58-US$118 |
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametry | 1x8 WDM gruby |
|---|---|
| Długość fali środkowej (nm) | ITU, ITU+1 |
| Przepustowość (nm) | ITU±6.5 |
| Długość fali roboczej (nm) | 1470~1610nm |
| Przestrzeń kanałowa (nm) | 20 |
| Rodzaj włókna | SMF-28e lub określony przez klienta |
| IL (dB) | < 2,5 dB |
| Izolacja (dB) | Przyległy kanał: 30 Nieprzyległy kanał: 45 |
| PDL (dB) | 0.2 |
| PMD (ps) | 0.1 |
| Strata zwrotu (dB) | 45 |
| Dyrektywność (dB) | 50 |
| Maksymalna moc optyczna (mw) | 500 |
| Temperatura pracy (°C) | -20~+70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ¢85 |
| Złącze | COM: SC/UPC OTH: LC/UPC |
| Zestaw pudełkowy (mm) | 19" 1U |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | CWDM-1x8-D-1U |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$58-US$118 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametry | 1x8 WDM gruby |
|---|---|
| Długość fali środkowej (nm) | ITU, ITU+1 |
| Przepustowość (nm) | ITU±6.5 |
| Długość fali roboczej (nm) | 1470~1610nm |
| Przestrzeń kanałowa (nm) | 20 |
| Rodzaj włókna | SMF-28e lub określony przez klienta |
| IL (dB) | < 2,5 dB |
| Izolacja (dB) | Przyległy kanał: 30 Nieprzyległy kanał: 45 |
| PDL (dB) | 0.2 |
| PMD (ps) | 0.1 |
| Strata zwrotu (dB) | 45 |
| Dyrektywność (dB) | 50 |
| Maksymalna moc optyczna (mw) | 500 |
| Temperatura pracy (°C) | -20~+70 |
| Temperatura przechowywania (°C) | -40 ¢85 |
| Złącze | COM: SC/UPC OTH: LC/UPC |
| Zestaw pudełkowy (mm) | 19" 1U |