| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | 18 kanałów CWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$78-US$198 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Długość fali | 18 kanałów 1270-1610 nm |
| Odległość między kanałami | 20 nm |
| Pasband Ripple | ≤ 0,5 dB |
| Dokładność długości fali środkowej | ± 0,05 nm |
| Przekaźnik kanału | ± 6,5 nm |
| Technologia | TFF (filtr z cienką warstwą) |
| Utrata wstawienia | ≤ 5,5 dB, 5,0 dB Typowe |
| Strata wstawienia @ 1% Mon | ≤ 24,5 dB |
| Strata zwrotu | ≥ 45 dB |
| Dyrektywa | ≥ 50 dB |
| Utrata zależna od polaryzacji | ≤ 0,3 dB |
| Polaryzacja trybu rozproszenia | ≤ 0,1 s |
| Izolacja kanału | Przyległe ≥ 30 dB, Nieprzyległe ≥ 40 dB |
| Temperatura pracy | -40 do 85°C (-40 do 185°F) |
| Temperatura przechowywania | -40 do 85°C (-40 do 185°F) |
| Obsługa energii | ≤ 500 mW |
| Wymiary (HxWxD) | 1.73"x19"x10.28" (44x481.8x261.2mm) |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | 18 kanałów CWDM Mux Demux |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$78-US$198 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Długość fali | 18 kanałów 1270-1610 nm |
| Odległość między kanałami | 20 nm |
| Pasband Ripple | ≤ 0,5 dB |
| Dokładność długości fali środkowej | ± 0,05 nm |
| Przekaźnik kanału | ± 6,5 nm |
| Technologia | TFF (filtr z cienką warstwą) |
| Utrata wstawienia | ≤ 5,5 dB, 5,0 dB Typowe |
| Strata wstawienia @ 1% Mon | ≤ 24,5 dB |
| Strata zwrotu | ≥ 45 dB |
| Dyrektywa | ≥ 50 dB |
| Utrata zależna od polaryzacji | ≤ 0,3 dB |
| Polaryzacja trybu rozproszenia | ≤ 0,1 s |
| Izolacja kanału | Przyległe ≥ 30 dB, Nieprzyległe ≥ 40 dB |
| Temperatura pracy | -40 do 85°C (-40 do 185°F) |
| Temperatura przechowywania | -40 do 85°C (-40 do 185°F) |
| Obsługa energii | ≤ 500 mW |
| Wymiary (HxWxD) | 1.73"x19"x10.28" (44x481.8x261.2mm) |