| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Przełącznik światłowodowy GZ-FSW-2x4 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | US$260-US$350 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametr | Wartości |
|---|---|
| Model | GZ-FSW-2X4 |
| Strata wtrąceniowa | Typ.: 0,5 dB, Maks.: 1,0 dB |
| Zakres długości fal | 1260~1650 nm |
| Długość fali testowej | 1310/1550 nm |
| Typ światłowodu | SM, 9/125um (SMF-28) |
| Strata powrotna | ≥50 dB |
| Przesłuch | ≥70 dB |
| PDL | ≤0,05 dB |
| WDL | ≤0,25 dB |
| TDL | ≤0,25 dB |
| Powtarzalność | ≤0,02 dB |
| Żywotność | ≥10 milionów cykli |
| Czas przełączania | 8 ms (kanał sąsiedni) |
| Moc optyczna | ≤500 mW |
| Złącze | LC/PC |
| Tryb sterowania | TTL |
| Zasilanie robocze | 5V/100 mA |
| Temperatura pracy | -40℃ do +85℃ |
| Wymiary | 104,0*120*28±0,2 mm |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Przełącznik światłowodowy GZ-FSW-2x4 |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | US$260-US$350 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametr | Wartości |
|---|---|
| Model | GZ-FSW-2X4 |
| Strata wtrąceniowa | Typ.: 0,5 dB, Maks.: 1,0 dB |
| Zakres długości fal | 1260~1650 nm |
| Długość fali testowej | 1310/1550 nm |
| Typ światłowodu | SM, 9/125um (SMF-28) |
| Strata powrotna | ≥50 dB |
| Przesłuch | ≥70 dB |
| PDL | ≤0,05 dB |
| WDL | ≤0,25 dB |
| TDL | ≤0,25 dB |
| Powtarzalność | ≤0,02 dB |
| Żywotność | ≥10 milionów cykli |
| Czas przełączania | 8 ms (kanał sąsiedni) |
| Moc optyczna | ≤500 mW |
| Złącze | LC/PC |
| Tryb sterowania | TTL |
| Zasilanie robocze | 5V/100 mA |
| Temperatura pracy | -40℃ do +85℃ |
| Wymiary | 104,0*120*28±0,2 mm |