| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | MUX 12-kanałowy DWDM |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | US$58-US$128 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł CWDM z tworzyw sztucznych |
| Numer kanału | 12 |
| Długość fali roboczej | 1260-1620 nm |
| Odległość między kanałami | 20 nm |
| Utrata wstawienia kanału | ≤ 4,8 dB |
| Strata zwrotu | ≥ 45 dB |
| Zastosowanie | CWDM DWDM Sprzęt przesyłowy |
| Parametry | Jednostka | Specyfikacje |
|---|---|---|
| Długość fali roboczej | nm | 1260-1620 |
| Numer kanału | / | 12 |
| Długość fali środkowej | nm | 1271,1291,1311,1331,1351,1371,1471,1491,1511,1531,1551,1571 |
| Odległość między kanałami | nm | 20 |
| Pas przejściowy kanału | nm | ITU±7.5 |
| Dokładność długości fali centrum CWDM | nm | ± 3.2 |
| Utrata wstawienia kanału CWDM | dB | ≤ 4.8 |
| CWDM Channel Ripple | dB | ≤ 0.5 |
| Izolacja sąsiednich kanałów | dB | ≥ 30 |
| Izolacja kanałów nieprzyległych | dB | ≥ 40 |
| Utrata stabilności termicznej wstawienia | dB | ≤ 0.005 |
| Stabilność termiczna długości fali | nm | ≤ 0.002 |
| Utrata zależna od polaryzacji | dB | ≤ 0.2 |
| PMD | ps | ≤ 0.2 |
| Strata zwrotu | dB | ≥ 45 |
| Dyrektywa | dB | ≥ 45 |
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | MUX 12-kanałowy DWDM |
| MOQ: | 1pc |
| Cena £: | US$58-US$128 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Nazwa produktu | Moduł CWDM z tworzyw sztucznych |
| Numer kanału | 12 |
| Długość fali roboczej | 1260-1620 nm |
| Odległość między kanałami | 20 nm |
| Utrata wstawienia kanału | ≤ 4,8 dB |
| Strata zwrotu | ≥ 45 dB |
| Zastosowanie | CWDM DWDM Sprzęt przesyłowy |
| Parametry | Jednostka | Specyfikacje |
|---|---|---|
| Długość fali roboczej | nm | 1260-1620 |
| Numer kanału | / | 12 |
| Długość fali środkowej | nm | 1271,1291,1311,1331,1351,1371,1471,1491,1511,1531,1551,1571 |
| Odległość między kanałami | nm | 20 |
| Pas przejściowy kanału | nm | ITU±7.5 |
| Dokładność długości fali centrum CWDM | nm | ± 3.2 |
| Utrata wstawienia kanału CWDM | dB | ≤ 4.8 |
| CWDM Channel Ripple | dB | ≤ 0.5 |
| Izolacja sąsiednich kanałów | dB | ≥ 30 |
| Izolacja kanałów nieprzyległych | dB | ≥ 40 |
| Utrata stabilności termicznej wstawienia | dB | ≤ 0.005 |
| Stabilność termiczna długości fali | nm | ≤ 0.002 |
| Utrata zależna od polaryzacji | dB | ≤ 0.2 |
| PMD | ps | ≤ 0.2 |
| Strata zwrotu | dB | ≥ 45 |
| Dyrektywa | dB | ≥ 45 |