| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Ściągacz izolacji elektrycznej |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$288-US$988 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
High Power Cladding Power Stripper (CPS) jest przeznaczony do zastosowań lasera światłowodowego o wysokiej mocy i wzmacniacza.Tryby ASE i escape core w wewnętrznej obudowie włókien obudowy przy zachowaniu minimalnej degradacji mocy sygnału i jakości wiązkiOdblaskowana moc sygnału do wewnętrznej obudowy z fasady może być również usunięta.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Konfiguracja portu | 1x1 |
| Długość fali sygnału | 800 nm ~ 2000 nm |
| Długość fali pompy | 800 nm ~ 1000 nm |
| Włókno sygnałowe (uwaga 2) | x/125 x/250 x/400 |
| Zmniejszenie zawartości powłoki | >20 dB. >18 dB. >18 dB. |
| Utrata wstawienia sygnału | < 0,13 dB |
| Obsługa mocy (uwaga 3) | 20W. 100W. 1000W. |
| Wskaźnik polaryzacji (PM) | > 17 dB (Wchodzący PER > 25 dB) |
| Strata zwrotu | > 45 dB |
| Świnia | Standard 1m lub na zamówienie |
| Temperatura pracy | 0~75°C |
| Temperatura przechowywania | -40~85°C |
Uwaga 1: Wartości są podawane bez łączników.
Uwaga 2: x określa wielkość rdzenia włókna.
Uwaga 3: Podłoga tych urządzeń musi być zamontowana na zlewie cieplnym o dobrej przewodności cieplnej.
| Nazwa marki: | GEZHI or OEM |
| Numer modelu: | Ściągacz izolacji elektrycznej |
| MOQ: | 1 szt |
| Cena £: | US$288-US$988 |
| Szczegóły opakowania: | Papierowe pudełko |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union |
High Power Cladding Power Stripper (CPS) jest przeznaczony do zastosowań lasera światłowodowego o wysokiej mocy i wzmacniacza.Tryby ASE i escape core w wewnętrznej obudowie włókien obudowy przy zachowaniu minimalnej degradacji mocy sygnału i jakości wiązkiOdblaskowana moc sygnału do wewnętrznej obudowy z fasady może być również usunięta.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Konfiguracja portu | 1x1 |
| Długość fali sygnału | 800 nm ~ 2000 nm |
| Długość fali pompy | 800 nm ~ 1000 nm |
| Włókno sygnałowe (uwaga 2) | x/125 x/250 x/400 |
| Zmniejszenie zawartości powłoki | >20 dB. >18 dB. >18 dB. |
| Utrata wstawienia sygnału | < 0,13 dB |
| Obsługa mocy (uwaga 3) | 20W. 100W. 1000W. |
| Wskaźnik polaryzacji (PM) | > 17 dB (Wchodzący PER > 25 dB) |
| Strata zwrotu | > 45 dB |
| Świnia | Standard 1m lub na zamówienie |
| Temperatura pracy | 0~75°C |
| Temperatura przechowywania | -40~85°C |
Uwaga 1: Wartości są podawane bez łączników.
Uwaga 2: x określa wielkość rdzenia włókna.
Uwaga 3: Podłoga tych urządzeń musi być zamontowana na zlewie cieplnym o dobrej przewodności cieplnej.